autologutonesana.lv bmw

 

+371 20000104

   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Rīga, Biķernieku iela162a

                   Mēs strādājam:

Pirmndien - Piektdien : 9.00-20.00

Sestdien : Pēc iepriekšēja pieraksta.

Svētdien : Pēc iepriekšēja pieraksta.

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

 

Perfekts stiklu tonējums ilgtermiņā garantēts !

 

Auto stiklu tonēšana tikai ar ASV metalizētajām melnajām un spoguļplēvēm. Auto aplīmēšana.---> WWW.AUTOLOGUTONESANA.LV

 


Šobrīd visspopulārākais un ātrākais veids, kā izmainīt Jūsu auto krāsu un stilu, ir tā detaļu vai visa auto apvilkšana ar plēvi.  Mēs izmantojam tikai 3M materiālus auto apvilkšanā, tāpēc varam nodrošināt uzstādītai plēvei noturīgu līmējumu ilgtermiņā, kā arī 3M ražotāja garantiju Latvijas klimatam 5 gadu garantiju.  Piedāvājam arī atsevišķu detaļu apvilkšanu. Piemēram,  melns glancēts panorāmas jumts Jūsu automašīnu padarīs stilīgāku un tā atšķirsies no pārējām. Kā arī moldingu  un hroma detaļu aplīmēšanu, shadowline.

3M  plēves pasargās Jūsu auto orģinālo krāsojumu, turklāt vajadzības gadijumā tās ir viegli noplēst,  iegūstot auto iepriekšējo izskatu. Citu ražotāju plēves nebūs tik viegli noplēšamas, kas nozīmē iespējams sabojātu krāsu. Uzstādot plēvi un griežot to ar nazi, netiek aizskartas auto detaļas, krāsojums un laka. Noņemot plēvi, naža pēdas nepaliks jo izmantojam specifiskas griezējlentas knifeless tape.

Līmējot auto, detaļām jābūt bez rūsas, buktēm un krāsas defektiem. Tehnoloģiski pareizi ir uzstādīt plēvi uz laba krāsojuma detaļām, lai nodrošinātu gan uzstādītāja, gad plēves ražotāja garantiju. Auto aplīmēšana, iesiešana ar plēvi izmantojot augstas klases materiāliem nemaksās lētāk vai dārgāk, kā pārkāsot auto pie profesionāla auto krāsotāja.  Auto pilnu aplīmēšanau, iesiešanu veicam at 3M 1080 sērijas plēvēm. Spiežot uz bilžu logiem nedaudz pa labi, varatēsiet aplūkot  3M plēvju krāsu paleti un šo plēvju datus. Video galerijā varat noskatīties auto aplīmēšanas un stiklu tonēšanas darba procesa video.

Profesionāla pilna auto aplīmēšana, iesiešana, uzstādot ASV materiālus izmaksā no 1300 €  līdz  2000 € .  Cena ir individuāla katrai automašīnai, kuru var precizēt apskatot auto.

 Vilinošā cena, aptuveni 1000 €  un lētāk  par pilnu auto virsbūves aplīmēšanu, nebūs ar kvalitatīviem materiāliem, lai arī klientiem tiek apgalvots (augstākās kvalitātes Vācu vai eiropas ražotājs). Tās visas ir Ķīnas plēves. Parasti lētajos piedāvājumos netiek norādīti materiāla nosaukumi (brendi), tikai  (augstākās kvalitates plēve) uz ko daudzi uzķeras.  Izvēloties lēto aplīmēšanu jārēķinas, ka lētā plēve uz liektajām un sarežģītajām detaļām  jau mēneša laikā sāks lobīties  pie malām nost, mainīt izskatu, plaisāt jau pēc karstas vasaras. Plēves noņešanas gadijumā var nonākt nost krāsojums vai tā laka.  Uzstādīšanas  izpildījums ļoti iespējams būs ar sagrieztu krāsojumu, laku.  Plēve tiks līmēta uz špaktelētām vai gruntētām virsmām, kas ir pilnīgi nepareizi. Tas viss spīdēs cauri.  Saņemot auto, tikko aplīmētu, tas iespējams izskatīsies labi. Pievērsiet uzmanību vissīkākajām detaļām pēc pāris nedēļām. Saulē,  plēve sāk rauties atpakaļ tās sākotnējā stāvoklī, ja materiāls ir neprofesionāli uzstādīts.

Zemāk būs apskatami foto, kāds ir  lētās aplīmēšanas rezūltāts, nezinātājiem šis viss ir jāzin, neļaujiet sevi muļķot cilvēkiem, kuriem neiteresē rezūltāts, bet gan paņemt no jums jebkādu naudu !  

Profesionāla Porsche 911 turbo aplīmēšana uzstādot 3M plēves

View the embedded image gallery online at:
http://www.autotonesana.lv/auto-aplimesana#sigProGalleria860bcb640e

like button facebook-like-button.com

Auto detaļu aplīmēšana ar 3M plēvi

View the embedded image gallery online at:
http://www.autotonesana.lv/auto-aplimesana#sigProGalleriafdf21a9300

STICKER BOMB

STICKER BOMB līmplēve 50€ m²

 

 

Auto moldingu aplīmēšana-Shadowline

 

 

 

 

Auto aplīmēšana Londonā

View the embedded image gallery online at:
http://www.autotonesana.lv/auto-aplimesana#sigProGalleria56381c4ab5

Noskatieties video Porsche 911 aplīmēšana

✆✉ Piesakieties pie mums uz auto stiklu tonēšanu vai auto aplīmēšanu dienu iepriekš telefoniski                               +371 20000104 vai e-pastā jebkurā laikā  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.                                                                                                                                                                        

 

IK AUTOTONĒŠANA

Reģ.Nr.40002173688

Biķernieku iela 162A, Rīga, LV-1079

AS Swedbank, HABALV22

Konta Nr.LV43HABA0551039543621

Kur mūs atrast?

 

Rīga, Biķernieku iela 162a

+371 20000104

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 
 
 
Powered by Textbook Widget

Mēs strādājam:

Pirmndien - Piektdien : 9.00-20.00

Sestdien : Pēc iepriekšēja pieraksta

Svētdien : Pēc iepriekšēja pieraksta

Elvis Larionovs

 
 
 
Powered by Textbook Widget