AUTO APLĪMĒŠANA

Šobrīd visspopulārākais un ātrākais veids, kā izmainīt Jūsu auto krāsu un stilu, ir tā detaļu vai visa auto apvilkšana ar plēvi.  Mēs izmantojam tikai 3M materiālus auto apvilkšanā, tāpēc varam nodrošināt uzstādītai plēvei noturīgu līmējumu ilgtermiņā, kā arī 3M ražotāja garantiju Latvijas klimatam 5 gadu garantiju.  Piedāvājam arī atsevišķu detaļu apvilkšanu. Piemēram,  melns glancēts panorāmas jumts Jūsu automašīnu padarīs stilīgāku un tā atšķirsies no pārējām. Kā arī moldingu  un hroma detaļu aplīmēšanu, shadowline.

3M plēves pasargās Jūsu auto orģinālo krāsojumu, turklāt vajadzības gadijumā tās ir viegli noplēst,  iegūstot auto iepriekšējo izskatu. Citu ražotāju plēves nebūs tik viegli noplēšamas, kas nozīmē iespējams sabojātu krāsu. Uzstādot plēvi un griežot to ar nazi, netiek aizskartas auto detaļas, krāsojums un laka. Noņemot plēvi, naža pēdas nepaliks jo izmantojam specifiskas griezējlentas knifeless tape.

Līmējot auto, detaļām jābūt bez rūsas, buktēm un krāsas defektiem. Tehnoloģiski pareizi ir uzstādīt plēvi uz laba krāsojuma detaļām, lai nodrošinātu gan uzstādītāja, gad plēves ražotāja garantiju. Auto aplīmēšana, iesiešana ar plēvi izmantojot augstas klases materiāliem nemaksās lētāk vai dārgāk, kā pārkāsot auto pie profesionāla auto krāsotāja.  Auto pilnu aplīmēšanau, iesiešanu veicam at 3M 1080 sērijas plēvēm.

Profesionāla pilna auto aplīmēšana, iesiešana, uzstādot ASV materiālus izmaksā no 1300 €  līdz  3000 € .  Cena ir individuāla katrai automašīnai, kuru var precizēt apskatot auto.

 

Vilinošā cena, aptuveni 1000 €  un lētāk  par pilnu auto virsbūves aplīmēšanu, nebūs ar kvalitatīviem materiāliem, lai arī klientiem tiek apgalvots (augstākās kvalitātes Vācu vai eiropas ražotājs). Tās visas ir Ķīnas plēves. Parasti lētajos piedāvājumos netiek norādīti materiāla nosaukumi (brendi), tikai  (augstākās kvalitates plēve) uz ko daudzi uzķeras.  Izvēloties lēto aplīmēšanu jārēķinas, ka lētā plēve uz liektajām un sarežģītajām detaļām  jau mēneša laikā sāks lobīties  pie malām nost, mainīt izskatu, plaisāt jau pēc karstas vasaras. Plēves noņešanas gadijumā var nonākt nost krāsojums vai tā laka.  Uzstādīšanas  izpildījums ļoti iespējams būs ar sagrieztu krāsojumu, laku.  Plēve tiks līmēta uz špaktelētām vai gruntētām virsmām, kas ir pilnīgi nepareizi. Tas viss spīdēs cauri.  Saņemot auto, tikko aplīmētu, tas iespējams izskatīsies labi. Pievērsiet uzmanību vissīkākajām detaļām pēc pāris nedēļām. Saulē,  plēve sāk rauties atpakaļ tās sākotnējā stāvoklī, ja materiāls ir neprofesionāli uzstādīts.

Dalies ar šo saturu

un saņem 10% atlaidi

auto stiklu tonēšanai

Zvanīt