autologutonesana.lv bmw

 

+371 20000104

   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Rīga, Biķernieku iela162a

                   Mēs strādājam:

Pirmndien - Piektdien : 9.00-20.00

Sestdien : Pēc iepriekšēja pieraksta.

Svētdien : Pēc iepriekšēja pieraksta.

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Auto detaļu pulēšana un krāsas atjaunošana.

Piedāvājam auto krāsas pulēšanu, krāsas atjaunošanu, virspusēju švīku izņemšanu un krāsas vaskošanu. Rezultāts - krāsas spīdums bez pulēšanas pēdām, hologrammām, kas īpaši pamanāmas uz tumšiem krāsas toņiem.

Autokrasas pulēšanā izmantojam jaunās paaudzes Radex pulēšanas sistēmas, ar kurām strādājot, pulēšanas rezultāts ir perfekts krāsas spīdums, bez švīkām ilgtermiņā! Arī pēc vairākām auto mazgāšanas reizēm krāsas spīdums saglabāsies nemainīgs un krāsā neparādīsies pirms pulēšanas bijušās švīkas, kuras nereti parādās, nomazgājot auto pēc nekvalitatīvas vai ātrās pulēšanas. Radex jaunās pulēšanas sistēmas pastas nesatur vaska daļiņas, kas nozīmē to, ka pasta pulē krāsas vai lakas defektu (skrāpējumu), nevis aizpilda to ar vasku. Vairumam citu pulēšanas pastu sastavā ir vaska daļiņas, ar kurām spīdums ir panākams ātri, bet tas nav ilgtermiņā, jo pēc pāris mazgāšanas reizēm vasks no skrāpējumiem izmazgājas un tie paliek pamanāmi arvien vairāk, līdz visbeidzot auto virsbūve ir tuvu pirmspulēšanas stadijai.

Kvalitatīva auto krāsas pulēšana aizņem no 2-3 dienām un šādas pulēšanas izmaksas ir sākot  no 200 €  par pilnu virsbūves pulēšanu. Cena ir atkarīga no auto lieluma.

Ātrā, lētā pulēšana nav krāsas pulēšana, bet gan vaska spīdums krasojumam uz īsu laiku! 

 

IK AUTOTONĒŠANA

Reģ.Nr.40002173688

Biķernieku iela 162A, Rīga, LV-1079

AS Swedbank, HABALV22

Konta Nr.LV43HABA0551039543621

Kur mūs atrast?

 

Rīga, Biķernieku iela 162a

+371 20000104

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 
 
 
Powered by Textbook Widget

Mēs strādājam:

Pirmndien - Piektdien : 9.00-20.00

Sestdien : Pēc iepriekšēja pieraksta

Svētdien : Pēc iepriekšēja pieraksta

Elvis Larionovs

 
 
 
Powered by Textbook Widget