AUTO STIKLU TONĒŠANA

TONĒJOT SAVAS AUTOMAŠĪNAS STIKLUS PIE MUMS:
autologutonesana.lv bmw

  • Jūs uzlabosiet automašīnas izskatu un piešķirsiet tam individualitāti.
  • Samazināsiet karsto saules staru iekļūšanu salonā, kā arī plēve atstaros 99% UV starus.
  • Tonēti stikli pasargās  salona apdari no balošanas un Jūsu acis no tiešajiem UV stariem.
  • Tonējot auto stiklu, Jūs pasargāsiet sevi no stikla lauskām tā saplīšanas gadījumā.
  • Aiz aptumšotiem stikliem Jūsu personīgas mantas salonā nebūs uzkrītošas zagļiem.
  • Jūs ietaupīsiet degvielu gadījumā, ja jūsu auto ir aprīkots ar kondicionieri – salons nesakarsīs un retāk lietosiet kondicionieri.
  • Auto plēve uz stikliem jums samazinās apžilbinājumu no citu auto gaismām tumšajā diennakts laikā.
  • Auto logu tonēšana ar kvalitatīvu plēvi neradīs jums neērtības pārvietojoties ar auto diennakts gaišajā un tumšajā laikā, auto logu caurredzamība no iekšpuses saglabāsies pārsteidzoši skaidra un dzidra, ko spēj nodrošināt tikai ASV atpazīstamie auto plēvju ražotāji.
  • Auto stiklu tonēšana aizņem ne vairāk kā 1.5-2 stundas. Auto stiklu tonēšanai piedāvājam tikai metalizētās auto plēves, kuras ir ar iestrādātu metāla slāni, kas ļauj plēvei saglabāt sākotnējo izskatu ilgtermiņā.  Caurskate metalizētām plēvēm ir daudz dzidrāks, ko nevarētu teikt par ekonomiskās klases auto plēvēm.
  • Ar katru klientu mēs uzņemamies garantijas saistības, kas tiek norādītas izsniegtajā garantijas talonā. Plēves garantijas ilgums ir atkarīgs no jūsu izvēlētā materiāla, kas ir no 6 – 10 gadiem. Mūsu darba kvalitātes garantija darbojas līdz auto ekspluatācijas beigām. Tas nozīmē, plēve nesāks lobīties nost, vai kā citādi deformēties uzstādīšanas dēļ.

Uzstādot pie mums visaugstākās kvalitātes ASV auto plēves 3M, Sun-Gard MADICO Black Pearl, Llumar Titanium ATR, kas ir atzītas visā pasaulē kā High performance automotive window films, mēs garantējam ražotāja doto 6-10 gadu garantiju.Tas nozīmē, ka plēve uz Jūsu auto nesāks balēt un nepaliks zila, nemainīs izskatu, neatslāņosies un nelobīsies nost no stikla virsmas, kā arī šīs plēves nodrošina lielisku caurredzamību un saules karstuma atstarošanu .
AudiA8 autotonesana.lvgif17 gadu pieredze darbā ar auto plēvēm ļaus Jums palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko tonējumu un tonējuma toni automašīnas stikliem saskaņā ar Jūsu vajadzībām un vēlmēm, lai, pārvietojoties automašīnā, Jūs justos komfortabli un auto izskatītos eleganti.

Mēs piedāvājam automašīnu priekšējo sānu durvju līmēšanu ar drošības plēvi, kura aizsargās jūs no UV stariem 99% un stikla saplīšanas gadījumā tas nesabirs un pasargās jūs no lauskām. Izvēloties līmēt šo plēvi uz priekšējiem sānu durvju stikliem, zagļiem, izsitot šo stiklu, nebūs iespēja tik ātri iekļūt automašīnā, jo saplīsušās stikla lauskas paliks pie plēves vienā gabalā. Šī plēve ir bez tonējuma – caurspīdīga, tāpēc jums nebūs problēmu iziet ikgadējo tehnisko apskati CSDD.
Ministru kabineta 2004.gada 29.aprīļa noteikumu Nr.466 „Noteikumi par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļiem” 627.3. punkts noteic, ka priekšējo stiklu (vējstiklu) aizliegts pārklāt ar jebkāda veida pārklājumiem.Priekšējiem sānu durvju stikliem gaismas caurlaidība nedrīkst būt mazāka par 70 %.Tas nozīmē, likums aizliedz uzstādīt uz priekšējā vējstikla un priekšējiem sānu durvju stikliem jebkādu tonējošo plēvi! 10% tonējošā plēve ir gandrīz tik pat nepamanāma, kā būtu uzstādīta drošības, caurspīdīgā plēve.Uz pārējiem auto logiem tonēšanas ierobežojuma nav . Par to varat pārliecināties CSDD apskates stacijās vai mūsu darbnīcā, izmērot ar auto plēvēm netonētu stiklu ,kalibrēts mēraparāts uzrādīs aptuveni 72%-77% gaismas caurlaidību,tas būs auto rūpnīcas stikla  tonējums neizmantojot  tonējošo plēvi .

Mēs piedāvājam arī ļoti gaišu tonējumu automašīnas priekšējiem sānu stikliem. Tonējums nedaudz atstaros kaitīgos saules starus, taču uz ceļa būs pamanāms tikai atsevišķos laika apstākļos, piemēram, lietainā un apmākušā dienā. Plēvi uzstādīsim pilnīgi līdz stikla malai un apstrādāsim to tā, ka tikai jūs zināsiet, ka uz stikla ir plēve. Taču ņemiet vērā, ka ikgadējo tehnisko apskati ar šo tonējumu ļoti iespējams nevarēsiet iziet, jo tas ir nedaudz pāri atļautajam stiklu tonējumam.

Uzstādot saules karstuma atstarojošās plēves, piemēram 3M Cristalline 90, kuras vizuāli ir gandrīz bez tonējuma, jums ikgadējo tehnisko apskati iziesiet nebūs problēmas. Ieguvums-35% saules karstuma atstarošana, kas attaisnosies karstās, saulainās dienās atstarojot tiešo saules staru iekļūšanu auto salonā.

Mums piedāvājumā ir ekskluzīvās 3M CRYSTALLINE un 3M COLOR STABLE sērijas plēves, kuras uzstādot uz jūsu auto stikliem, panāksiet pārsteidzošu saules enerģijas atstarošanas efektu, neskatoties uz to, ka plēve ir ļoti gaiša. Tas ir panākts ar 3M jaunajām tehnoloģijām, plēvi ražojot 200 slāņos.

Uzstādīta 3M Cristalline 70 68% Visible Light Transmitted  – 50% Total Solar Energy Rejected  –  38% Solar Heat Reduction  –  9% Visible Light Reflection  –   99.9% UV Rejected

3M Cristalline-Maksimāla gaismas caurlaidība un maksimāla saules karstuma atstarošana!

Uzticiet sava auto stiklus mums
Izbraucam pie klienta, ja nodrošināt kvalitatīvai stiklu tonēšanai apgaismotu, slēgtu telpu .
Pieņemam auto uz stiklu tonēšanu  jebkurā diennakts  laikā, iepriekš precizējot pieņemšanas laiku.
Jūs varat mums nodot auto uz stiklu tonēšanu vakarā un saņemt to tonētu no rīta .

✆ Zvaniet, rakstiet un uzziniet sava auto tonēšanas labāko cenu ar labāko materiālu !

✆ +371 20000104 vai e-pastā jebkurā laikā   stiklutonesana@gmail.com

Dalies ar šo saturu

un saņem 10% atlaidi

auto stiklu tonēšanai

Zvanīt