ĒKU STIKLU TONĒŠANA

Šobrīd visefektīvākais veids, kā samazināt saules karstuma iekļuvi telpās, ir uzstādīt uz logu stikliem pretsaules karstuma spoguļplēvi. Šīs plēves ievērojami samazinās saules radīto apžilbinājumu, samazinās temperatūru telpās, aizsargās  no 99,9% UV stariem, kas nozīmē to, ka telpas interjers nebalēs. Šīs spoguļplēves piešķirs telpām privātumu, uzlabos ēkas fasādi, kā arī drošības sajūtu, jo plēve uz stikla būs kā drošības barjera stikla lauskām tā plīšanas gadijumā. Mūsu piedāvājumā ir Sun-Gard spoguļplēve un 3M Prestige pretsaules plēves ēkām. Vispopulārākā un ar draudzīgāko cenu ir Sun-Gard spoguļplēve, kura ir pieejama ar dažādām tonējuma pakāpēm. Visefektīvākā būs tumšākā plēve (sudrabs20)Šī plēve nodrošinās līdz pat 74% saules siltuma aizturēšanu. Uzsādot plēvi sudrabs 20 jāņem vērā telpas iekšējais aptumšojums. To iespējams samazināt, tikai uzstādot gaišākas plēves, kā piemēram, sudrabs35, varš35, neitrāls 35 vai 50. Jo gaišaka plēve, jo mazāks atstarošanas efekts un pretēji. Lielāku atstarošanas efektu iespējams panākt, uzstādot plēvi no ārpuses. Šāds risinājums neļaus saules stariem nonākt stikla paketē, līdz ar to tā neuzkarsīs un nesildīs telpu.

SUN-GARD dati.

Efektīvākas un prestižākas  būs 3M Prestige saules karstuma aizsardzības plēves.

Prestige plēves ražošanas procesā netiek izmantota metalizācija, bet gan nano tehnoloģijas.Šī plēve sastāv no 200 slāņiem. Tieši tapēc šīs plēves,  salīdzinot ar metalizētajām, ir daudz gaišākas un ar lielāku atstarošanas efektu, kā arī aptumšojums telpās būs ļoti minimāls un tiks nodrošināts kristāldzidrs skats uz āru. Prestigeneradīs spoguļa efektu no iekšpuses  diennakts tumšajā laikā. Prestige ir bez metāla slāņa un vizuāli šīm plēvēm ir ļoti minimāls spoguļa efekts,kas ļoti pieprasīts ir privātmāju un vasarnīcu saimniekiem.Prestige ir uzstādāma no iekšpuses un ārpuses. Iekšpusē uzstādāmā plēvi nedrīkst uzstādīt no ārpuses, tas ļoti samazinās plēves kalpošanas laiku. Šīm plēvēm 3M ražotājs dod 10 gadu garantiju pat uzstādot to no ārpuses, savukārt metalizētām plēvēm garantijas laiks ir līdz 5 gadiem.               

3M prestige dati


Drošības plēves.

Uzstādot uz stikla drošības plēvi, jūs ļoti efektīvi pasargāsiet sevi un apkārtējos no stikla lauskām tā plīšanas gadījumā.

Drošības plēve neļaus stikla lauskām sadalīties trieciena iedarbībā, bet saturēs tās kopā pie plēves. Uzstādot šo aizsargplēvi, jūs savu īpašumu pasargāsiet no nevēlamiem viesiem uz pietiekami ilgu laiku, lai ierastos apsardzes darbinieki. Drošības plēves ir pieejamas pilnīgi caurspīdīgas vai nedaudz tonētas, kā arī dažāda biezuma. Jo biezāka plēve, jo lielāka aizsardzība pret stikla lauskām, izsišanu un zagļiem. Turklāt jūs iegūsiet arī 99% UV staru aizsardzību.Drošības plēves ļoti būtiski ir uzstādīt sabiedriskās telpās, kā skolās, slimnīcās, lielveikalos, ofisos, viesnīcās vietas kur apgrozās daudz cilvēki.

Noskatieties video, kā tas strādā !

 


Tonējošās plēves.


Matētās plēves.

Biroju stikla starpsienu aplīmēšana ar matētu baltu plēvi.


Dekoratīvās plēves.

✆✉ Zvaniet mums un mēs uzstādīsim jums nepieciešamo plēvi                                                                                 ☑ +371 20000104 vai e-pastā jebkurā laikā  ☑ stiklutonesana@gmail.com

Dalies ar šo saturu

un saņem 10% atlaidi

auto stiklu tonēšanai

Zvanīt