autologutonesana.lv bmw

 

+371 20000104

   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Rīga, Biķernieku iela162a

                   Mēs strādājam:

Pirmndien - Piektdien : 9.00-20.00

Sestdien : Pēc iepriekšēja pieraksta.

Svētdien : Pēc iepriekšēja pieraksta.

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

 

Perfekts stiklu tonējums ilgtermiņā garantēts !

 

Auto stiklu tonēšana tikai ar ASV metalizētajām melnajām un spoguļplēvēm. Auto aplīmēšana.---> WWW.AUTOLOGUTONESANA.LV

Salīdzinājums starp ekonomiskās klases, krāsotām plēvēm  (lēto tonēšanu) un augstākās klases metalizēto  plēvju efektivitāti .

 Ekonomiskās klases krāsotās plēves ( nav piedāvājumā)

 Krāsotās plēves ir ekonomiskais un lētākais tonēšanas veids ,kā samazināt gaismas iekļuvi auto salonā. Šīs plēves absorbē gaismas caurlaidamību un UV staru iekļūšanu salonā. Krāsotās plēves ir daudz mazāk efektīvas un funkcionālas salīdzinoši ar metalizētajām, kā arī  ilgtermiņā krāsotās plēves nekalpos tik ilgi cik plēves ar metāla slāni. Caurskats arī nebūs tik dzidrs jau sākumā pēcuzstādīšanas kas ar laiku samazināsies plēvei izbalot. Šo plēvi izmanto  galvenokārt  tikai izskatam un auto vizuāla mainīšanai .Šīs plēves ir plānas un maz aizsargātas pret skrāpēšanos. Izvēloties lēto tonēšanas variantu būs jāatsakās no saules karstuma atstarošanas, dzidra caurskata no iekšpuses uz āru , šīs plēves kalpos īstermiņā un salīdzinoši ātri sāk balēt , palikt zilas un ar neskaidru caurskatu. Pastāv daudzu autoīpašnieku uzskats, ka auto tiks lietots pāris gadus un pārdots, bet pārdodot to jaunajam saimniekam, plēve jau būs sākusi balēt, vai jau izbalējusi zilgana, ko nevarēs norādīt pie papildus ekstrām- Tonēti stikli. Vecās plēves noņemšanas gadījumā 50% iespējams, ka aizmugurējā stikla apsildes elementi nestrādās.

 Augstākās klases metalizētas plēves (ir piedāvājumā)

Metalizēto plēvju ražošanas procesā tiek iestrādāts neredzams metālisku daļiņu slānis, kas piešķir plēvei saules karstuma atstarojošu efektu.Šīs metāla daļiņas rada plēvei vizuālu, glancētu spīduma efektu,kas neļauj karstumam nonākt auto salonā salīdzinoši ar krāsotajām plēvēm. Šīs plēves ir biezākas pēc uzbūves, kas ir svarīgi stikla plīšanas gadījumā.Metalizētās plēves kalpo ilgtermiņā nemainot savu sākotnējo izskatu, kas nozīmē nesāks balēt pirms ražotāju noteiktajiem garantijas termiņiem un saglabās dzidru caurskatu .Šīs plēves atstaro UV starojumu 99.9 %  un saules enerģiju, kas noradīta katra plēves un tās toņa tehniskajos datos .Uzstādot metalizētas plēves izvēlētais tumšums jums nebūs par traucēkli diennakts tumšajā laikā. Šīm plēvēm  ir visas praktiskās un vizuāli efektīvās īpašības salīdzinoši ar ekonomisko, krasoto plēvju rādītājiem. Izvēloties uzstādīt augstākās klases metalizētas plēves jūsu automašīnai  to pārdodot Jūs droši varēsiet atzīmēt pie papildus ekstrām - Tonēti stikli ar metalizētām plēvēm.Tas būs liels pluss jaunajam īpašniekam, jo tonējums nebūs jāmaina, ko apliecinās arī  plēves uzstādītāja garantijas talons.

Uz logo atrodi ražotāja datus!

High performance automotive window films


   


                                                                                                                                         


Ekonomiskās klases KRĀSOTĀS plēves un augstākās klases METALIZĒTĀS plēves.

 

IK AUTOTONĒŠANA

Reģ.Nr.40002173688

Biķernieku iela 162A, Rīga, LV-1079

AS Swedbank, HABALV22

Konta Nr.LV43HABA0551039543621

Kur mūs atrast?

 

Rīga, Biķernieku iela 162a

+371 20000104

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 
 
 
Powered by Textbook Widget

Mēs strādājam:

Pirmndien - Piektdien : 9.00-20.00

Sestdien : Pēc iepriekšēja pieraksta

Svētdien : Pēc iepriekšēja pieraksta

Elvis Larionovs

 
 
 
Powered by Textbook Widget