autologutonesana.lv bmw

 

+371 20000104

   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Rīga, Biķernieku iela162a

                   Mēs strādājam:

Pirmndien - Piektdien : 9.00-20.00

Sestdien : Pēc iepriekšēja pieraksta.

Svētdien : Pēc iepriekšēja pieraksta.

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

 

Perfekts stiklu tonējums ilgtermiņā garantēts !

 

Auto stiklu tonēšana tikai ar ASV metalizētajām melnajām un spoguļplēvēm. Auto aplīmēšana.---> WWW.AUTOLOGUTONESANA.LV

Rate this item
(4 votes)

Tonējot savas automašīnas stiklus pie mums:

 • Jūs uzlabosiet automašīnas izskatu un piešķirsiet tam individualitāti.
 • Samazināsiet karsto saules staru iekļūšanu salonā, kā arī plēve atstaros 99% UV starus. 
 • Tonēti stikli pasargās  salona apdari no balešanas un Jūsu acis no tiešajiem UV stariem. 
 • Tonējot auto stiklu, Jūs pasargāsiet sevi no stikla lauskām tā saplīšanas gadījumā. 
 • Aiz aptumšotiem stikliem Jūsu personīgas mantas salonā nebūs uzkrītošas zagļiem. 
 • Jūs ietaupīsiet degvielu gadījumā, ja jūsu auto ir aprīkots ar kondicionieri - salons nesakarsīs un retāk lietosiet kondicionieri. 
 • Auto plēve uz stikliem jums samazinās apžilbinājumu no citu auto gaismām tumšajā diennakts laikā.
 • Auto logu tonēšana ar kvalitatīvu plēvi neradīs jums neērtības pārvietojoties ar auto diennakts gaišajā un tumšajā laikā, auto logu caurredzamība no iekšpuses saglabāsies pārsteidzoši skaidra un dzidra, ko spēj nodrošināt tikai ASV atpazīstamie autoplēvju ražotāji.
 • Auto stiklu tonēšana aizņem ne vairāk kā 1.5-2 stundas. Auto stiklu tonēšanai piedāvājam tikai metalizētās autoplēves, kuras ir ar iestrādātu metāla slāni, kas ļauj plēvei saglabāt sākotnējo izskatu ilgtermiņā.  Caurskats metalizētām plēvēm ir daudz dzidrāks, ko nevarētu teikt par ekonomiskās klases autoplēvēm.
 • Ar katru klientu mēs uzņemamies garantijas saistības, kas tiek norādītas izsniegtaja garantijas talonā. Plēves garantijas ilgums ir atkarīgs no jūsu izvēlētā materiāla, kas ir no 6 - 10 gadiem. Mūsu darba kvalitātes garantija darbojas līdz auto ekspuatācijas beigām. Tas nozīmē, plēve nesāks lobīties nost, vai kā citādi deformēties uzstādīšanas dēļ.
  Metalizēto un krāsoto plēvju salīdzinājuma apraksts sadaļā MATERIALI      

  Uzstādot pie mums vissaugstākās kvalitātes ASV auto plēves 3MSun-Gard MADICO Black PearlLlumar Titanium ATR, kas ir atzītas visā pasaulē kā   High performance automotive window filmsmēs garantējam ražotāja doto 6-10 gadu garantiju. Tas nozīmē, ka plēve uz Jūsu auto nesāks balēt un nepaliks zila, nemainīs izskatu, neatslāņosies un nelobīsies nost no stikla virsmas, kā arī šīs plēves nodrošina lielisku caurredzamību un saules karstuma atstarošanu .

17 gadu pieredze darbā ar auto plēvēm ļaus Jums palīdzēt izvēlēties visspiemērotēko tonējumu un tonējuma toni automašīnas stikliem saskaņā ar Jūsu vajadzībām un vēlmēm, lai, pārvietojoties automašīnā, Jūs justos komfortabli un auto izskatītos eleganti.


stiklu tonēšana - drošības plēve

Mēs piedāvājam automašīnu priekšējo sānu durvju līmēšanu ar drošības plēvi, kura aizsargās jūs no UV stariem 99% un stikla saplīšanas gadījumā tas nesabirs un pasargās jūs no lauskām. Izvēloties līmēt šo plēvi uz priekšējiem sānu durvju stikliem, zagļiem, izsitot šo stiklu, nebūs iespēja tik ātri iekļūt automašīnā, jo saplīsušās stikla lauskas paliks pie plēves vienā gabalā. Šī plēve ir bez tonējuma - caurspīdīga, tāpēc jums nebūs problēmu iziet ikgadējo tehnisko apskati CSDD.

 

Ministru kabineta 2004.gada 29.aprīļa noteikumu Nr.466 „Noteikumi par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļiem” 627.3. punkts noteic, ka priekšējo stiklu (vējstiklu) aizliegts pārklāt ar jebkāda veida pārklājumiem.Priekšējiem sānu durvju stikliem gaismas caurlaidība nedrīkst būt mazāka par 70 %.Tas nozīmē, likums aizliedz uzstādīt uz priekšējā vējstikla un priekšējiem sānu durvju stikliem jebkādu tonējošo plēvi! 10% tonējošā plēve ir gandrīz tik pat nepamanama, kā būtu uzstādīta drošības, caurspīdīgā plēve.Uz pārējiem auto logiem tonēšanas ierobežojuma nav . Par to varat pārliecināties CSDD apskates stacijās vai mūsu darbnīcā, izmērot ar auto plēvēm netonētu stiklu ,kalibrēts mēraparāts uzrādīs aptuveni 72%-77% gaismas caurlaidību,tas būs auto rūpnīcas stikla  tonējums neizmantojot  tonējošo plēvi .


Mēs piedāvājam arī ļoti gaišu tonējumu automašīnas priekšējiem sānu stikliem. Tonējums nedaudz atstaros kaitīgos saules starus, taču uz ceļa būs pamanāms tikai atsevišķos laika apstākļos, piemēram, lietainā un apmākušā dienā. Plēvi uzstādīsim pilnīgi līdz stikla malai un apsrādāsim to tā, ka tikai jūs zināsiet, ka uz stikla ir plēve. Taču ņemiet vērā, ka ikgadējo tehnisko apskati ar šo tonējumu ļoti iespējams nevarēsiet iziet, jo tas ir nedaudz pāri atļautajam stiklu tonējumam.

Uzstādot saules karstuma atstarojošās plēves, piemēram 3M Cristalline 90, kuras vizuāli ir gandrīz bez tonējuma, jums ikgadējo tehnisko apskati izieziet nebūs problēmas.Ieguvums-35% saules karstuma atstarošana, kas attaisnosies karstās, saulainās dienās atstarojot tiešo saules staru iekļūšanu auto salonā.             3M Cristalline 90 dati   


 

3M Crystalline 70Mums piedāvājumā ir ekskluzīvās 3M CRYSTALLINE un 3M COLOR STABLE sērijas plēves, kuras uzstādot uz jūsu auto stikliem, panāksiet pārsteidzošu saules enerģijas atstarošanas efektu, neskatoties uz to, ka plēve ir ļoti gaiša. Tas ir panākts ar 3M jaunajām tehnoloģijām, plēvi ražojot 200 slāņos.

 

3M Crystalline 70Uzstādīta 3M Cristalline 70              68% Visible Light Transmitted  - 50% Total Solar Energy Rejected  -  38% Solar Heat Reduction  -  9% Visible Light Reflection  -   99.9% UV Rejected   

Spied šeit uz logo un izmēģini stiklu tonēsanu pats!

3M Cristalline-Maksimāla gaismas caulaidība un maksimāla saules karstuma atstarošana! 

Uzticiet sava auto stiklus mums

 • Izbraucam pie klienta, ja nordošinat kvalitatīvai stiklu tonēšanai apgaismotu, slēgtu telpu .
 • Pieņemam auto uz stiklu tonēšanu  jebkurā diennakts  laikā, iepriekš precizējot pieņemšanas laiku. 
 • Jūs varat mums nodot auto uz stiklu tonēšanu vakarā un saņemt to tonētu no rīta .
 

Noskatieties video! 3M Color stable uzstādīšana.

 

✆✉ Zvaniet, rakstiet un uzziniet sava auto tonēšanas labāko cenu ar labāko materiālu !                         +371 20000104 vai e-pastā jebkurā laikā  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Uzmanību !!!

Uzmanieties no lētajiem auto stiklu tonēšanas piedāvājumiem un Ķīnā ražotajiem plēves pakaļdarinājumiem! Pirms auto tonēšanas pārliecinieties par jūsu izvēlētās plēves izcelsmi, doto ražotāja garantiju, kā arī ražotāja atpazīstamību pasaulē un tirgū. Īsts ASV plēvju ražotājs būs viegli atrodams google.com

Vilinošā cena 35-50.par auto tonēšanu ir viennozīmīgi izmantojot lētos Ķīnas materiālus, vai ekonomiskos, bez metāla saturoša slāņa materiālus.  50€ par auto stiklu tonēšanu ar labākajām ASV plēvēm ir meli un tukši solījumi klientiem jau sākumā. Tur vienmēr būs atruna, ka strādājam ar ražotāju, tapēc tik laba cena un esam izplatītāji. 

Perfektam tonējumam izvēlieties labākos, pasaulē atzītākos materiālus, nevis pašmāju izdomātus (asv brendus) ar PRO nosaukumiem vai "amerikāņu plēve" ar saprintētiem ērgļiem uz kastēm. 

UZMANIETIES!!! no sludinājumu rindas, kurā tiek piedāvāti neeksistējošas ASV rūpnīcs un brendi. Tās ir Ķīnas plēves. Parasti ķīnas plēvju līmētāji nenorāda neko par materiālu daudz, tik vien cik (augstākās kvalitates plēve).  Pārliecinieties par piedāvātā materiāla, brenda nosaukuma rūpnīcu oficjālu esamību ASV interneta saitos, google. ASV ražotājiem mājaslapas pārsvarā beidzas ar .com un sākums atverot parasti ir angļu valodā. Vilinošā cena sludinājumos 50€ par auto stiklu tonēšanu ar labākajām ASV plēvēm un vēl ar 10 gadu garantiju ir meli un tukši solījumi. Nezinātajiem tiek līmētas lētās, krāsotās vai Ķīnas plēves. Līmējot lētas plēves, tās var izbalēt sezonas laikā, vecās plēves noņemšanas gadījumā, aizmugurējā stikla sildelementi 50% iespējams nedarbosies!


IK AUTOTONĒŠANA

Reģ.Nr.40002173688

Biķernieku iela 162A, Rīga, LV-1079

AS Swedbank, HABALV22

Konta Nr.LV43HABA0551039543621

Kur mūs atrast?

 

Rīga, Biķernieku iela 162a

+371 20000104

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 
 
 
Powered by Textbook Widget

Mēs strādājam:

Pirmndien - Piektdien : 9.00-20.00

Sestdien : Pēc iepriekšēja pieraksta

Svētdien : Pēc iepriekšēja pieraksta

Elvis Larionovs

 
 
 
Powered by Textbook Widget